Atrakcje

UWAGA! Rozpiska godzinowa dostępna tutaj: TUTAJ

Main

🌸Cosplay! – żaden przyzwoity konwent nie obejdzie się bez cosplayu, również i na Sakurakonie będziecie mieli okazję obejrzeć to niesamowite show, a nawet wziąć w nim udziai i wygrać nagrody o łącznej wartości 600 złotych!

🌸Evil Cosplay – czy potrafisz zrobić Cosplay tylko z tego co uda Ci się zdobyć na konwencie? Sprawdźmy!

🌸Fudoshin Kendo Opole

🌸Spektakl

🌸Tomo -Kitki, zakolanówki, dużo pozytywnej energii i taniec! Oto składniki potrzebne do stworzenia idealnego show! Zapraszamy na krótki pokaz muzyczno-taneczny w stylu prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni!

🌸Konwentowe Party – Jak się bawić to się bawić! Tym razem do muzyki j-pop/k-pop i czego tylko chcecie!

Panele

🌸Japońska literatura, historia, muzyka metalowa, a nawet Japońskie kino grozy i slang! Każde na osobnym panelu, dla wszystkich którzy pragną poszerzać swoją wiedzę o Kraju Kwitnącej Wiśni!

🌸Łącznie aż 8 godzin wiedzówek o tematyce Manga-Anime z nagrodami pozwoli wam sprawdzić Waszą wiedzę i świetnie się przy tym bawić!

🌸Prelekcje konkretnie o Anime i Mangach – każdy znajdzie coś dla siebie.

🌸panel dyskusyjny o Waszym pierwszym anime oraz Japońskich superbohaterach – tego nie możecie przegapić!

🌸Spotkania autorskie z Agatą Suchocką oraz z Mirellą Blog View!

🌸Wasshoi – prelekcja o szkolnictwie w Japonii.

🌸Szyszka – tym razem jedna z naszych czołowych prelegentek opowie o tym jak napisać dobrą historię o miłości, stworzyć idealnego faceta i dziewczyny do zakochania, a przy okazji porozmawiamy o mniej znanych miłosnych historiach z anime.

Warsztaty

🌸Dubbing Anime – zawsze chcialeś sprobować podłożyć głos postaciom ze swoich ulubionych serii? Teraz masz ku temu okazję!

🌸Origami – Krótkie omówienie co to origami i jakie są jego zasady a potem nauka składania.

🌸Warsztaty Odoritte z Tomo -Na pewno widzieliście nie raz na YouTube filmiki Japończyków tańczących do znanych Wam Vocaloidów, czy innych, mniej znanych utworów. Tutaj sami będziecie mogli poczuć się jak oni.

🌸Warsztat Wyobraźni -Wyobraźnia bez dna, to warsztaty rysownicze, które pozwolą ci sprawdzić jak bardzo masz rozbudowaną wyobraźnię! Przyjdź i sprawdź czy uda ci się narysować coś z zaledwie trzech słów.

Oraz:

🌸Konkurs zupek chińskich

🌸Turnieje: Tekken, BlazBlue, Mortal Kombat, Naruto

🌸Planszówki